AKTUALITY ZE SVĚTA BALENÍ č. 110
RADEGAST SI NADĚLÍ LINKU NA PLECHOVKY 
Piva v plechovkách jsou zkrátka v módě. Stále více pivovarů proto investuje do vlastních linek na plechovky. Co chystá pivovar Radegast? Víme a prozradíme. Stačí jen kliknout!
 
KOLIK DOKÁŽE VYROBIT?

 
   
CLIFTON PACKAGING OPĚT S KOENIG & BAUER
Clifton Packaging Group znovu investuje do technologie Koenig & Bauer. Tentokrát poputuje finanční pomoc do již třetího flexotiskového stroje KBA-Flexotecnica. Co je ke kooperaci vede? Dozvíte se u nás.
 
SÁZKA NA JISTOTU

 
   
BIZERBA PŘEDSTAVILA NOVÝ OZNAČOVAČ
Potřebujete označit velká a těžká balení? Bizerba přichází na trh s novým označovačem GLM-levo 40, který si s velkým balením lehko poradí. Automatický označovač je navíc dostupný v různých verzích. Máme pro vás podrobnosti. 
 
CO UMÍ?

 
   
PRŮZKUM:RODIČE VERSUS DĚTI ONLINE
Jak se chovají české děti na internetu? A co na to říkají jejich rodiče? Jak se vypořádat s bezpečnostními riziky? Přinášíme vám výsledky průzkumu, čtěte!
 
ŘEČ ČÍSEL

 
   
PLASTOVÍ VÍTĚZOVÉ NA PACKTHEFUTURE VYBRÁNI

Porota vybrala v Paříži vítěze 4. ročníku soutěže PackTheFuture Award 2018. V jakých kategoriích se soutěžilo a čím šampioni zabodovali? Kdy se dozvíme jejich jména? Prozradíme vám to, čtěte nás!

 
KDY JE POZNÁME?

 
   
 
ZAPIŠTE SI DO DIÁŘE
 
OBALKO 6
NEJVĚTŠÍ OBALOVÝ KONGRES V ČR
18. - 19. 10. 2018, PRAHA


Podzim bude tradičně patřit obalovému průmyslu. Již  18. října 2018 se v Praze uskuteční 6. ročník největšího obalového kongresu OBALKO. Tématem letošního ročníku je Udržitelnost: Ekologie vs. ekonomika.

Odpolední program bude jako vždy rozdělený na Marketingovou a Technologickou sekci a také workshop PivOBALKO, zaměřený na různé možnosti balení piva od plechovek až po multipacky. Nenechte si ujít obalové trendy i pro vaši firmu a registrujte se na obalko.cz.

   
   
WEB
KONTAKT
 
 
NA VAŠEM STOLE
 
 
CO PŘINÁŠÍ
NOVÉ SB 

  • Hlavní téma: Ekologické obaly
  • Rozhovor s Gianlucou Bonannim, Mondelēz International
  • Design skla
  • Ovíjecí stroje a paletizátory
  • Kde brát dřevo pro obaly?
 
VÍCE
 
     
PŘEDPLATNÉ
 
 
ZŮSTAŇTE S NÁMI V KONTAKTU
 
 

Iveta Křížová, šéfredaktorka
Připravili jsme pro vás SB News s nejžhavějšími novinkami za posledních 14 dnů. Doufáme, že vás nový design zaujme a budeme se pravidelně setkávat zde u SB News na sociálních sítích i stránkách Světa balení.

E-MAIL
WEB
FB
 
 


SB NEWS JE 360° MÉDIEM SKUPINY

Atoz packaging
Toto obchodní sdělení je rozesíláno společností Atoz Studio s. r. o.
Proč jsem dostal tento e-mail? Tento e-mail byl odeslán na adresu krizova.iveta@gmail.com.
Pro odhlášení z odběru obchodních sdělení SBnews klikněte zde.