AKTUALITY ZE SVĚTA BALENÍ č. 114
SOUTĚŽ YOUNG PACKAGE ZNÁ SVÉ VÍTĚZE
A je dobojováno! Mladí designéři mají jasno a vědí, kdo získal zlato v soutěži Model Young Package. Chcete se seznámit s vítězi? Máme je pro vás, stačí kliknout!
 
KDO ZABODOVAL?

 
   
V BRNĚ VRCHOLÍ STROJÍRENSKÝ VELETRH
Brno v těchto dnech žije tradičním Mezinárodním strojírenským veletrhem. Jubilejní šedesátý ročník je letos opět výstavou toho nejlepšího, co český průmysl nabízí. A navíc nechybí ani oslava stého výročí našeho průmyslu. To stojí za vidění. Pospěšte si, čas máte ale už jenom do zítřka!
 
CO JE K VIDĚNÍ?

 
   
BECHEROVKA ZKUSILA LÉTO BEZ PLASTŮ
Že prý to bez plastů nejde? Tradiční Becherovka Original v létě dokázala, že si bez nich dokáže hravě poradit? Jak se jí to povedlo? Víme a prozradíme!
 
KOLIK SE PRODALO?

 
   
MONDI INOVOVALA BALENÍ SALÁMU PRO ORKLU
Máte problémy s otevíráním salámů? Podívejte se, jak kto vyřešila společnost Mondi, která pro norskou firmu Orkla vyvinula novinku - znovuzavíratelné balení. Orkla přitom vyloučila tradiční znovuzavíratelnou fólii právě kvůli obtížím při lícování s uzávěrem. 
 
JAK FUNGUJE?

 
   
JOHNNIE WALKER VSADIL NA HRU O TRŮNY

Máte rádi whisky? A seriál Hra o trůny od HBO? Pak právě na vás cílí nová limitka Johnnie Walker, která se seriálem inspirovala. A nejlepší je prý na ledu! Máme více detailů, čtěte nás.

 
NA KOHO CÍLÍ?

 
   
 
ZAPIŠTE SI DO DIÁŘE
 
OBALKO 6
PROGRAM NABITÝ OSOBNOSTMI ČESKÉHO BUSINESSU!
18. - 19. 10. 2018, PRAHA


Podzim bude tradičně patřit obalovému průmyslu. Již 18. října 2018 se v Praze uskuteční 6. ročník největšího obalového kongresu v Čechách a na Slovensku, OBALKO. Tématem letošního ročníku je Udržitelnost: Ekologie vs. ekonomika.

Generální ředitel Karlovarských minerálních vod Alessandro Pasquale představí cestu k cirkulárnímu nakládání s nápojovými obaly. Ambiciózní cíle Evropské komise jasně nabádají k tomu, aby výrobci převzali ještě větší zodpovědnost za nakládání s obaly po konzumaci jejich výrobků než dosud. 

Ekologie versus ekonomika? Odpovědi bude hledat známý ekonom Tomáš Sedláček. Těšit se můžete i na panelovou diskusi. V té letos na téma udržitelnost podebatují mimo jiné Martin Hejl, THIMM Packaging, Petr Šikýř, EKO-KOM a Tomáš Macků (IPSOS). 

Odpolední program bude rozdělený na Marketingovou sekci, Technologickou sekci a Technologickou sekci - transportní balení. Následuje Obalový business mixér a druhý den již tradičně Balení v akci.

Nenechte si ujít obalové trendy i pro vaši firmu a registrujte se k odběru pozvánek na www.atozregistrace.cz/obalko

 
   
   
WEB
KONTAKT
 
 
NA VAŠEM STOLE
 
 
CO NAJDETE V NOVÉM SB 

  • Hlavní téma: Balení mléčných výrobků
  • Rozhovor se Soňou Jonášovou, INCIEM
  • Vratné obaly v automotive
  • Shrink sleevy
  • Ekodesign
 
VÍCE
 
     
PŘEDPLATNÉ
 
 
ZŮSTAŇTE S NÁMI V KONTAKTU
 
 

Iveta Křížová, šéfredaktorka
Připravili jsme pro vás SB News s nejžhavějšími novinkami za posledních 14 dnů. Doufáme, že vás nový design zaujme a budeme se pravidelně setkávat zde u SB News na sociálních sítích i stránkách Světa balení.

E-MAIL
WEB
FB
 
 


SB NEWS JE 360° MÉDIEM SKUPINY

Atoz packaging
Toto obchodní sdělení je rozesíláno společností Atoz Studio s. r. o.
Proč jsem dostal tento e-mail? Tento e-mail byl odeslán na adresu iveta.krizova@atoz.cz.
Pro odhlášení z odběru obchodních sdělení SBnews klikněte zde.