AKTUALITY ZE SVĚTA BALENÍ č. 106
ČEŠI SE VE TŘÍDĚNÍ ODPADŮ ZLEPŠILI 
Jak jsme na tom s tříděním odpadů? Rekordně! Přinášíme vám výsledky šetření za rok 2017. Budete mile překvapeni. Stačí jen kliknout a víte víc!

 
ŘEČ ČÍSEL

 
   
NEPŘIJĎTE O SVŮJ NEWSLETTER A PŘIHLASTE SE PODLE NOVÝCH PRAVIDEL
Pokud si nadále přejete odebírat SB NEWS newsletter, potřebujeme vaše nové přihlášení dle pravidel GDPR. Obecné nařízení o ochraně osobní údajů (angl. General Data Protection Generation) neboli GDPR je nová legislativa Evropské unie, která mění pravidla pro ochranu osobních údajů. Proto pokud si i nadále přejete dostávat do své e-mailové schránky náš newsletter o novinkách v oblasti balení, musíte se k odběru znovu přihlásit pomocí jednoduchého formuláře, který naleznete zde.

Děkujeme za důvěru.
 
JEDNODUCHÝ FORMULÁŘ ZDE

 
   
STUDIO NAJBRT ZMĚNÍ TVÁŘ NÁRODNÍ GALERIE
Zajímáte se o roboty? A chtěli byste jednoho? Proč ne rovnou zlatého! Společnost Universal Robots nabízí jednoho zlatého šikulu tomu, kdo si objedná kolaborativního UR s pořadovým číslem 25 000. Tak to je výzva!
 
CO BUDE JINÉ?

 
   
MILKA SE PŘIDÁVÁ
KE COCOA LIFE
Fanoušci čokolády pozor! Milka se přidala k programu Cocoa Life, který podporuje udržitelné pěstování kakaa. již brzy to poznáte z obalů čokolády. Čtěte u nás!
 
CÍL PROGRAMU

 
   
STRÁŽNICKÉ BRAMBŮRKY S NOVOU CHUTÍ I OBALEM

Křupete rádi? Třeba brambůrky? Pak právě pro vás výrobce značky Hobžovy Strážnické brambůrky přichází s novinkou. A nejen chuťovou. Těšte se i na nové obaly! Máme ukázku.

 
CO PROJDE REDESIGNEM?

 
   
 
ZAPIŠTE SI DO DIÁŘE
 
BRZY POZNÁME NEJLEPŠÍ NOVINKY ROKU 2018!
24.5., KINO LUCERNA, PRAHA

Letos už poosmnácté probíhá unikátní průzkum marketingového programu Volba spotřebitelů – Nejlepší novinka. V něm čeští spotřebitelé volí nejlepší produktové novinky a inovace, které byly za poslední rok uvedeny na český trh. Vítězové programu jsou vybíráni prostřednictvím jedinečné ankety realizované agenturou Nielsen, které se účastní 4000 českých spotřebitelů. Na základě tohoto průzkumu bude tento rok oceněno padesát jedna nejlepších produktových novinek v mnoha rozličných kategoriích. Slavnostní vyhlášení výsledků programu se uskuteční už 24. 5. 2018, v Kině Lucerna v Praze. Galavečera, kterým hosty opět provede populární televizní moderátor Rey Koranteng, se zúčastní téměř 500 profesionálů z oblasti marketingu a obchodu.

   
   
WEB
KONTAKT
 
 
NA VAŠEM STOLE
 
 
CO NAJDETE V NOVÉM SB 

  • Hlavní téma: Obaly pro farmacii
  • Rozhovor se zakladateli Mixit.cz
  • Křižovatka bioplastů
  • Zítřek s roboty
  • Digitální design
 
VÍCE
 
     
PŘEDPLATNÉ
 
 
ZŮSTAŇTE S NÁMI V KONTAKTU
 
 

Iveta Křížová, šéfredaktorka
Připravili jsme pro vás SB News s nejžhavějšími novinkami za posledních 14 dnů. Doufáme, že vás nový design zaujme a budeme se pravidelně setkávat zde u SB News na sociálních sítích i stránkách Světa balení.

E-MAIL
WEB
FB
 
 

Iva Mičuda, předplatné
Uživatelé obalových řešení mají zasílání časopisu Svět balení zdarma, výrobci zaplatí za roční předplatné (šest čísel) 480 korun. V případě zájmu o časopis mě kontaktujte e-mailem nebo klikněte na ikonu Předplatné.


E-MAIL
PŘEDPLATNÉ
LINKEDIN
 
 


SB NEWS JE 360° MÉDIEM SKUPINY

Atoz packaging
Toto obchodní sdělení je rozesíláno společností Atoz Studio s. r. o.
Proč jsem dostal tento e-mail? Tento e-mail byl odeslán na adresu krizova.iveta@gmail.com.
Pro odhlášení z odběru obchodních sdělení SBnews klikněte zde.