AKTUALITY ZE SVĚTA BALENÍ č. 105
HOKEJ SE SPOJIL
S BOHEMIA CHIPS 
Máte rádi hokej? A křupete při jeho sledování brambůrky? Pak se těšte na MS v hokeji 2018. A na nové obaly Bohemia Chips. Křupavé partnerství bylo uzavřeno! Máme podrobnosti.

 
KŘUPAVÁ PODÍVANÁ

 
   
OSTRAVA JE NEJLEPŠÍM MĚSTEM PRO PODNIKÁNÍ
Už víte, kde jsou v Česku nejlepší podmínky pro podnikání? Prozradíme vám to. Agentura Datank totiž zveřejnila výsledky tradiční soutěže Město pro byznys. Máme je pro vás!
 
ŽEBŘÍČEK VÍTĚZŮ

 
   
UNIVERSAL ROBOTS NABÍZÍ ZLATÉHO ROBOTA
Zajímáte se o roboty? A chtěli byste jednoho? Proč ne rovnou zlatého! Společnost Universal Robots nabízí jednoho zlatého šikulu tomu, kdo si objedná kolaborativního UR s pořadovým číslem 25 000. Tak to je výzva!
 
KDO HO ZÍSKÁ?

 
   
COSTA COFFEE CHCE RECYKLOVAT VÍC KELÍMKŮ
Costa Coffee chce zatočit s nežádoucím odpadem. Kolik prodá kelímků, tolik zrecykluje! Jak to chce kavárenský řetězec dokázat? Podívejte se. 
 
JAK NA TO?

 
   
KAŽDÝ ČTVRTÝ ČECH SE PŘI NÁKUPU ŘÍDÍ ZVYKEM

Jak my Češi nakupujeme? Je pro nás stále tak důležitá cena? Co je českým hnacím nákupním motorem? Studie společnosti GfK vám to poodhalí. Máme ji pro vás, podívejte se na ni.

 
VÝSLEDKY PRŮZKUMU

 
   
 
ZAPIŠTE SI DO DIÁŘE
 
KONGRES EASTLOG
17. - 18.5., AQUAPALACE HOTEL, PRAHA

Nenechte si ujít již  21. ročník kongresu EASTLOG, kde na vás opět čekají atraktivní prezentace, workshopy i panelové diskuse, neformální večerní Logistický Business Mixer a druhý den prohlídka vybraných logistických center. Ústředním tématem celé akce je udržitelnost. Přijďte načerpat novou inspiraci a dozvědět se mnohé o nejžhavějších trendech! Pro uživatele logistických služeb je vstup zdarma.


   
   
WEB
KONTAKT
 
 
NA VAŠEM STOLE
 
 
CO NAJDETE V NOVÉM SB 

  • Hlavní téma: Obaly pro farmacii
  • Rozhovor se zakladateli Mixit.cz
  • Křižovatka bioplastů
  • Zítřek s roboty
  • Digitální design
 
VÍCE
 
     
PŘEDPLATNÉ
 
 
ZŮSTAŇTE S NÁMI V KONTAKTU
 
 

Iveta Křížová, šéfredaktorka
Připravili jsme pro vás SB News s nejžhavějšími novinkami za posledních 14 dnů. Doufáme, že vás nový design zaujme a budeme se pravidelně setkávat zde u SB News na sociálních sítích i stránkách Světa balení.

E-MAIL
WEB
FB
 
 

Iva Mičuda, předplatné
Uživatelé obalových řešení mají zasílání časopisu Svět balení zdarma, výrobci zaplatí za roční předplatné (šest čísel) 480 korun. V případě zájmu o časopis mě kontaktujte e-mailem nebo klikněte na ikonu Předplatné.


E-MAIL
PŘEDPLATNÉ
LINKEDIN
 
 


SB NEWS JE 360° MÉDIEM SKUPINY

Atoz packaging
Toto obchodní sdělení je rozesíláno společností Atoz Studio s. r. o.
Proč jsem dostal tento e-mail? Tento e-mail byl odeslán na adresu iveta.krizova@atoz.cz.
Pro odhlášení z odběru obchodních sdělení SBnews klikněte zde.