7. ročník kongresu Pharma Profit

Služba Emailkampane.cz se i tento rok stala partnerem e-mailové komunikace kongresu Pharma Profit, který pořádá společnost ATOZ Marketing Services, spol. s r. o. Letošního 7. ročníku se zúčastnili stovky odborníků z oblasti lékárenství, farmakologie a na ně návazných oborů. Letos se hojně diskutovalo například o elektronizaci v lékárenství, cenotvorbě a pak zejména o využití dat v souvislosti s blížícím se nařízením Evropské unie GDPR.

Za Emailkampane.cz jsme uvítali možnost seznámit účastníky kongresu s možnostmi jednoduché tvorby prodejních newslettetů pomocí integrace zbožových feedů, dále o XML API propojení na jejich systémy či integraci věrnostních programů v e-mail marketingu. Představili jsme nové možnosti partnerského řešení od společnosti Sprinx Consulting a jejich doplňku pro CRM Salesforce Sprinx Email Campaigns. Potěšil nás také zájem o produkty partnera eWay-CRM a řešení do produktové řady Microsoft Dynamics od ByznysCRM s.r.o.

Těm z Vás, kteří jste letošní ročník nestihli, doporučujeme se podívat na archiv tohoto ročníku Pharma Profit zde. Slidy z našeho stánku jsme pro vás samozřejmě nahráli na Slideshare. Doufáme, že se vám budou líbit.

Těšíme se na shledání zase příští rok. Mezitím nás můžete sledovat na Facebooku nebo LinkedINu.

Stánek služby emailkampane.cz na kongresu PharmaProfit (Olomouc, 12.10.2017)

Stánek služby Emailkampane.cz Olomouc, 12.10.2017

Líbí se Vám služba Emailkampane.cz?
Sign Up Free