Emailkampaně.cz - email marketing efektivně a levně

Emailkampane.cz

 • První
 • jak to funguje
 • Reference
 • Odpovědi na otázky
 • Inteligentní rozesílání
10.10.2017 | Novinky

HOREKA 112

Již po druhé jsme partnerem emailové komunikace kongresu HOREKA 112. Již 16. ročník akce opět přinesl mnoho zajímavých témat a novinek.

Čtěte více →

Víte, že emailkampane.cz umí vytvořit obsah e-mailu za vás? Stačí napojit produktovový XML feed ze Zboží.cz nebo Heureka.cz do připravené šablony a systém obsah nahraje automaticky... 

Čtěte více →

Léto pomalu končí a my už vítáme podzim! Tentokrát jsme pro Vás připravili akci 20% kreditu navíc ke každému dobití! Ale pozor! Akce prodloužena do konce října!

Čtěte více →
 • Nora Strádalová, Aircraft industries

  Díky systému Emailkampane.cz úspěšně doručujeme naše newslettery stejně rychle do Číny jako do USA.

 • Tereza Sanjuan, Europe Direct

  Emailkampane.cz máme integrované do našich webových stránek a zájemci se tak rovnou mohou přihlásit o informace z našich středisek do e-mailu.

 • Václav Uher, NaCesty.cz s.r.o.

  Díky integraci Emailkampane.cz přímo do našeho CRM máme k dispozici výkonný nástroj pro distribuci nabídek ušitých na míru našim zákazníkům.

Zaregistrujte se, získejte 14 dní zdarma, během kterých pošlete 15 000 e-mailů a vyzkoušejte sílu a jednoduchost e-mail kampaní.

Vložte e-mail. To je první krok.

XML API

Napojte se na naše API a rozesílejte
e-mailové kampaně ze svého systému. Přes naše XML API můžete plně ovládat své e-mailové kampaně, získat zpětnou vazbu a provádět data mining.

Naše API využívají například:

Chcete s námi
spolupracovat?

Jste reklamní agentura, nebo výrobce CMS / CRM systému? Zapojte se do našeho affiliate programu a nabídněte e-mail marketing od Emailkampane.cz Vašim zákazníkům za férovou provizi.

Více o affiliate programu
  Informace a obchod
+420 723 560 455
  Technická pomoc
helpdesk @ emailkampane . cz  

Blog Emailkampane.cz

Chcete se dozvědět více o e-mail marketingu? Zajímají Vás tipy a triky ze světa hromadných e-mailů a e-mail marketingu obecně? Chcete ze svých emailových kampaní vytežit maximum? Sledujte náš blog...
Přejít na blog →

Provozovatelem systému je Commerce Media s.r.o. Všechna práva vyhrazena © 2017       GoPAY