Vendula Chavalková
„Chtěli jsme o klienty pečovat, ne je jen sbírat a to se nám se službou Emailkampane.cz daří skvěle.“

Vendula Chavalková

Specialistka obchodních oddělení

Seznamte se s GOLEM FINANCE

Jsme česká společnost, která se zaměřuje na poskytování kvalitních služeb v oblasti financování bydlení. Na trhu působíme od roku 2006 a neustále posilujeme naše unikátní know-how a pozici specialisty na financování bydlení.

40+ mld.hodnota poskytnutých úvěrů
na bydlení od roku 2006
1*ocenění nejen od ČNB

Potřeby

Již od zavedení CRM systému jsou spokojení zákazníci a péče o ně na prvním místě. Společnost GOLEM FINANCE s.r.o. proto od počátku cílila nejen na hledání nových klientů, ale především pak na udržení dobrých vztahů s těmi stávajícími.

Zpočátku jen někteří hypoteční experti používali zdarma dostupné nástroje pro hromadné e-mailové rozesílky a nebylo tak možné udržet styl shodný s firemním designem. Pro spojení jména makléře se společností je tedy třeba vydefinovat jednotný styl rozesílaných e-mailů.

Kromě jednotného vzhledu zde chyběly také statistiky poskytující komplexní přehled o předmětu a frekvenci rozesílaných materiálů klientům. Takové podklady jsou důležité zejména pro zacílení dalších kampaní.

Naše spolupráce v číslech

> 55 %
Dlouhodobá míra otevření
> 99 %
Dlouhodobá doručitelnost
60 %
Úspora času při vytváření šablony
64 %
Nárůst počtu kontaktů od roku 2020
E-mailová šablona

Jak to vypadá při běžném užívání?

Snadné vytváření šablon v Drag&Drop Easy Builderu, jenž nevyžaduje žádná složitá kódování, ušetří při vytváření nových kampaní až 60 % času. Zde samozřejmě užíváme též responsivní zobrazení pro mobilní zařízení.

Co se týče komunikace s klienty, velkou roli hrají dobře nastavené automatizace a možnost plánování inteligentního odesílání e-mailů. Newslettery jsou rozesílány postupně v řádu jednotek hodin, což umožňuje zachování vyšší míry doručitelnosti.

Závěrem vykazovaly statistiky překvapivě vysokou míru prokliků v kombinaci s nízkou mírou odhlašování. Této problematice hodně napomáhá vhodné zacílení publika a především vybudovaný vztah mezi hypotečním expertem a klientem.

Na čem dále pracujeme?

Pracujeme na tom, abychom v prostředí našeho CRM automatizovali proces mezi kampaněmi a získáním nových obchodů, což je v současné době řešeno manuálně.

Řešíte podobný problém?
Domluvte si s námi nezávaznou schůzku.

Zaregistrujte sa zadarmo

Vyskúšajte 5 000 zadarmo po dobu 30 dní zadarmo.