Martina Kučerová
„Dáváme přednost lokálním službám, individuálnímu a flexibilnímu řešení.“

Martina Kučerová

Head of CEE CRM / BD

Seznamte se s Mazars

Mazars je přední mezinárodní společnost, jejímž cílem je budovat hospodářské základy spravedlivého a prosperujícího světa. V České republice působí již od roku 1995 a svým tradičně spokojeným klientům poskytujeme služby v oblastech auditu, daňového poradenství, mzdového účetnictví, účetního outsourcingu, transakčního poradenství a znalectví.

V současnosti Mazars zaměstnává v České republice více než 250 odborníků. I díky našemu přístupu dokáže společnost najít rovnováhu mezi lidským přístupem a firemními procesy.

90+v rámci své sítě
> 25 letv České republice

Jak to vypadalo před zapojením?

Vzájemné spolupráci předcházelo zavedení CRM Salesforce. Každá země měla původně jiný nástroj, což samozřejmě z hlediska optimalizace procesů nebylo žádoucí. Společnost tedy projevila zájem o sjednocení procesů pro všechny regiony tak, aby měly všechny stejný styl šablon dle korporátních pravidel.

Při výběru služby zvažovala firma různá řešení, přičemž vedení chtělo zvolit lokálního poskytovatele s osobním přístupem, který umí rychle a individuálně řešit problémy.

Naše spolupráce v číslech

> 25 %
Dlouhodobá míra otevření
> 98 %
Dlouhodobá doručitelnost
> 8 %
Zvýšení míry otevření po realizaci šablony na míru
70 %
Nárůst počtu kontaktů od roku 2019
E-mailová šablona

Výsledek

Hlavní výzvou naší strany bylo vytvoření responzivní šablony na míru pro všechny regiony, a to s ohledem na korporátní identitu. Výsledné šablony tedy disponují zafixovanými prvky, každý region si však detaily může snadno upravit podle svého účelu.

S ohledem na zaměření Mazars je důležité klást velký důraz na risk management. Naše servery jsou umístěny v České republice, nikoliv v zahraničí, tudíž máme veškerá data pod kontrolou.

Co chceme dále rozvíjet?

Dalším krokem ve spolupráci bude aktualizace stávajících šablon na míru do nové podoby.

Ve spolupráci budeme nadále pokračovat, vzájemně se podporovat a rozvíjet.

Řešíte podobný problém?
Domluvte si s námi nezávaznou schůzku.

Zaregistrujte sa zadarmo

Vyskúšajte 5 000 zadarmo po dobu 30 dní zadarmo.