Novinky
Menu
  • První
  • jak to funguje
  • Reference
  • Odpovědi na otázky
  • Inteligentní rozesílání

Novinky

Nestihli jste si obnovit roční předplatné? Nezoufejte - prodloužili jsme akci do konce roku!

Čtěte více →
10.10.2017

HOREKA 112

Již po druhé jsme partnerem emailové komunikace kongresu HOREKA 112. Již 16. ročník akce opět přinesl mnoho zajímavých témat a novinek.

Čtěte více →

Víte, že emailkampane.cz umí vytvořit obsah e-mailu za vás? Stačí napojit produktovový XML feed ze Zboží.cz nebo Heureka.cz do připravené šablony a systém obsah nahraje automaticky... 

Čtěte více →

Léto pomalu končí a my už vítáme podzim! Tentokrát jsme pro Vás připravili akci 20% kreditu navíc ke každému dobití! Ale pozor! Akce prodloužena do konce října!

Čtěte více →

V měsíci květnu Vám vrátíme 30 % z Vámi objednaných a uhrazených služeb zpět ve formě voucheru na dovolenou od NaCesty.cz. To si nenechte ujít!

Čtěte více →
Geolokace 25.2.2017

Geolokace

Zajímalo vás někdy, odkud si lidé čtou vaše e-maily? Nás ano! Proto jsme pro vás spustili novou funkci GEOLOKACE…

Čtěte více →

Vytvořili jste svůj mailing a myslíte si, že tím je hotovo? V dnešní době sociálních sítí nikoliv! V každé online verzi newsletteru nyní najdete Social bar s možností sdílet vaše newslettery na Facebook a další sociální sítě...

Čtěte více →
1.1.2017

PF 2017

Děkujeme vám za přízeň v minulém roce a přejeme mnoho úspěchů do roku 2017!

Čtěte více →

Připravili jse pro Vás zbrusu nové Vánoční šablony pro Easy Editor, díky kterému vytvoříte Vánoční přání během pár minut. 

Čtěte více →
3.11.2016

HOREKA 112

Stali jsme se partnerem konference HOREKA 112, kterou již po několikáté pořádá společnost Atoz Group. Letošní ročník konference se konal dne 2.11.2016 v krásné Olomouci.

Čtěte více →

Chcete mít profesionální šablonu dle Corporate Identity a sestavovat kampaně pouhým klikáním myši? Easy Editor je to pravé řešení

Čtěte více →

Používáte PrestaShop a potřebujete spolehlivě řešit transakční maily, automatické odpovídače, poděkování a registraci atd.? Využijte náš plugin a za 3 minuty jsou oba systémy propojené a plně funkční... 

Čtěte více →

V rámci naší politiky boje se SPAMem jsme opět přidali vylepšení, která Vám pomohou posílat kvalitní obchodní sdělení a odlišit Vaše legální newslettery od SPAMu. 

Čtěte více →
5.8.2016

Easy editor

Připravili jsme pro vás zcela nový Easy Drag&Drop editor, se kterým připravíte profesionálně vypadající newsletter jen pomocí klikání myši! 

Čtěte více →

I v roce 2016 úspěšně rozšiřujeme naší partnerskou síť. Nově mezi našimi partnery vítáme společnost kWare, s.r.o., která působí na trhu informačních technologií od roku 2003. 

Čtěte více →

Se změnou zákona o ochraně spotřebitele jsme změnili naše VOP a rozšířili je o klauzuli definující možnost řešení mimosoudních sporů před orgány ČOI. 

Čtěte více →
28.1.2016

MS CRM 2016

Dostáváme čím dál více dotazů na téma Microsoft Dynamics CRM 2016 a podpora Emailkampane.cz. Váš zájem nás těší, podívejme se proto na novinky z této oblasti. 

Čtěte více →
27.1.2016

Landing pages

Přinášíme revoluční novinku v podobě jednoduché tvorby vlastních landing pages! Snadno si vytvoříte vlastní stránku, kterou můžete vypublikovat a použít ve své kampani. 

Čtěte více →

Stále řešíte doručitelnost vašich kampaní a neznáte pojem SPF záznam? Přinášíme vám tipů ke čtení na Vánoce.

Čtěte více →

Vánoce se blíží, nezapomeňte na své zákazníky a partnery a pošlete jim PFko přes Emailkampane.cz - připravili jsme pro Vás šablony ZDARMA...

Čtěte více →

Máte svá data v CRM a chtěli byste je využít pro e-mailing? Využijte zlevněné nabídky pro moduly Microsoft CRM a eWay-CRM...

Čtěte více →

Připravujete akce na Vánoční sezónu? Chystáte večírky pro partnery? Využijte naše e-registrace a generátory voucherů - po zbytek roku jen za půlku ceny! 

Čtěte více →

Poslední kvartál letošního roku! Nečekejte až vám DPH vrátí stát za 3 měsíce...my vám ho vrátíme ihned! 
Stačí si dobít kredit a dostanete 21% navíc! 

Čtěte více →
14.9.2015

MS CRM - 50% sleva

Pořiďte si modul do Microsoft CRM v září nebo říjnu a získejte 50% slevu ze všech tarifů po následující 3 měsíce.
Akce je platná u všech participujících partnerů v CZ i SK.

Čtěte více →

Začínáte s e-mail marketingem, nebo jen prostě nemáte čas se věnovat emailingu tak, jak byste potřebovali?
Připravili jsme pro Vás oblíbené kombinace služeb s výraznou slevou…

Čtěte více →

Ke každé objednané individuální šabloně během září dostanete extra dárek zdarma a dokonce si můžete i vybrat!

Čtěte více →

Unikátní funkce Emailkampane.cz, která vyhodnocuje chování příjemců a určuje nejvhodnější čas doručení e-mailu s cílem dosáhnout co nejvyšší open-rate a click-rate.

Čtěte více →

Léto končí, ale nezoufejte, přinášíme vám zábavu na celou podzimní sezónu v podobě nových originálních funkcí. A že to je velká pecka! 

Čtěte více →

Léto je v plném proudu, ale kdo pozdě chodí... Připravte se včas na podzimní jízdu a nakupte si během srpna kredity s 20% slevou! Akce platí pouze do konce srpna a vztahuje se i na eWay-CRM kredity. 

Čtěte více →

Koncem července 2015 náš Blog změnil podobu a my zapracovali na častějším přidávání článků...

Čtěte více →
21.7.2015

Rozšíření API

S červencovým releasem přinášíme rozšíření standardního API. V případě zájmu o testování release candidate je možné získat přístup dříve.

Čtěte více →

V průběhu července 2015 jsme zavedli novou změnu, která mění způsob odhlašování adresáta z příjmu obchodních sdělení.

Čtěte více →

Rozšířili jsme možnosti exportů dat ze statistik a přidali jsme možnost sdaného generovaní call listu pro follow up.

Čtěte více →
1.6.2015

Nové VOP

Dovolte, abychom vás informovali, že dnem 1.6.2015 vstupují v platnost nové Všeobecné obchodní podmínky (dále jen VOP) služby Emailkampane.cz. 

Čtěte více →

Vyhovují Vám Emailkampane.cz? Chcete ušetřit? Předplaťte si vybraný tarif na rok a ušetřete 20%...

Čtěte více →

Představte si, že má váš zákazník narozeniny nebo svátek... není nic horšího než zapomenout popřát. Co kdyby to někdo udělal za Vás?! 

Čtěte více →
18.5.2015

Nové funkce

V měsíci květnu Vám přinášíme dvě nové funkce, abychom Vám opět o něco zpříjemnili používání systému Emailkampane.cz

Čtěte více →

Zvyšte důvěryhodnost vašich kampaní pomocí vlastní trackovací domény. V květnu jí od nás můžete získat do konce roku zdarma!

Čtěte více →
3.5.2015

Autoresponder

Rozšířili jsme Emailkampane.cz o možnost automatických kampaní - tzv. autoresponder vytvoříte stejně snadno jako běžnou kampaň a můžete ho použít pro tvorbu e-mailových seriálů nebo jen jako poděkování za registraci uživatele do Vašeho e-shopu.

Čtěte více →

We are very glad to inform, that Emailkampane.cz are now available also in English, so also foreign users can benefit from our E-mail marketing tool and use all advanced features to create professional campaings. 

Čtěte více →
2.4.2015

Květen zdarma!

Založte si v dubnu paušální účet a květen od nás dostanete zcela zdarma! Žádné triky, žádné ale... prostě květen zcela zdarma...

V dubnu založíte, v květnu neplatíte!

Čtěte více →

Seznam.cz zavedl po vzoru Google automatické filtrování obchodních sdělení ve schránkách svých zákazníků. Přečtěte si co to znamená a jak lze nastavení vypnout?

Čtěte více →

Za naše řešení se nestydíme a na rozdíl od konkurence skutečně vlastníme fyzickou infrastrukturu i IP adresy. Zvyšujeme tak kredibilitu Vašich kampaní. Přesvědčte se sami…

Čtěte více →

Stále řešíte problém jak legálně získat kontakty pro svůj e-mail marketing? Emailkampane.cz pro Vás mají řešení... Během února navíc získáte celý rok provozu již v pořizovací ceně!

Čtěte více →

Seznam Email zpřísňuje svoji antispamovou politiku - celý článek k nahlédnutí zde.

Naše zákazníky bychom rádi ujistili, že DKIM i FeedBack loop používáme standardně.

Čtěte více →

Připravili jsme pro vás nové a detailnější statistiky zařízení a systémů. Aktuálně tak díky těmto statistikám přesně poznáte pro jaká zařízení má smysl ladit vaše newslettery. 

Čtěte více →

Připravili jsme pro vás několik technologických vychytávek a rozhodli jsme se vám zpříjemnit jejich vyzkoušení naší lednovou akcí "Techno leden jen za půlku!". 

Čtěte více →
14.12.2014

Výhody s LinkedIn

Přidejte si náš profil do sledovaných firem na síti LinkedIn a získejte řadu výhod!

Aktuálně například 1 týden zkušebního období navíc...

Čtěte více →

Nahraďte systémovou trackovací URL svou vlatní a zvyšte tak exkluzivitu a důvěryhodnost vašich newsletterů...

Čtěte více →

Nechcete, aby reputace vašich IP adres byla ovlivňována ostatními klienty? Nabízíme Vám pronájem vlastního rozsahu IP adres vyhrazeného pouze pro Vaše kampaně...

Čtěte více →

Vážení uživatelé, dovolujeme si Vás upozornit na aktuální bezpečností hrozbu v podobě podvodných e-mailů, které chodí pod falešnou hlavičkou České pošty.Tyto e-maily ve vlastním zájmu neotevírejte. 

Čtěte více →

Poslední příspěvky

Archiv novinek