Wish&Share Program

Spoluvytvářejte budoucnost Emailkampane.cz

Program Wish&Share je unikátní příležitost pro všechny uživatele Emailkampane.cz, aby se aktivně podíleli na rozvoji a směřování našich služeb.

wish image

Přidejte se k

Wish&Share

Wish&Share vám dává možnost sdílet vaše nápady a představy o tom, jak by Emailkampane.cz lépe vyhovovaly vašim potřebám. Společně můžeme tvořit inovativní a efektivní nástroje pro email marketing, které zefektivní vaše kampaně a pomohou vám dosáhnout vašich marketingových cílů.

light bulb

Sdílejte nápad

Máte nápad, který by mohl vylepšit Emailkampane.cz? Sdílejte ho s námi přes náš online formulář. Každý nápad je pro nás důležitý a pečlivě ho posoudíme

trees
checklist

Interní hodnocení a příprava

Jakmile odešlete svůj nápad, náš produktový tým se nad ním zamyslí a posoudí jeho potenciál, inovativnost a možnost začlenění do našich budoucích plánů.

dev

Realizace

Vybrané nápady budou začleněny do naší produktové roadmapy. Budeme s vámi úzce spolupracovat, abychom zajistili, že realizované funkce co nejlépe odpovídají vašim představám.

trees and lake

Již jste navrhli

Program Wish&Share je otevřen pro širokou škálu nápadů. Pokud to může Emailkampane.cz vylepšit, chceme o tom slyšet!

check
Programování a úpravy řešení
check
Úpravy v master template
check
Analýza business potřeb
check
Návrhy řešení, konzultace
check
Školení, až po návrhy integrace

Budeme vás

informovat

Pomocí roadmapy, kterou připravujeme, uvidíte aktuální přehled projektů, na kterých pracujeme. Dozvíte se, které nápady jsme začlenili do našeho plánování a které momentálně neodpovídají našim prioritám - včetně vysvětlení důvodů.

roadmap
blob green

FAQ

Co je Wish&share program?

Wish&Share program je iniciativa, která umožňuje všem uživatelům sdílet své nápady na vylepšení a nové funkce, a tak ovlivnit budoucí vývoj Emailkampane.cz.

Jak to funguje?

Uživatelé předkládají své nápady prostřednictvím online formuláře. Nápady poté pečlivě posoudíme a ty, které mají největší potenciál přinést hodnotu většině uživatelů, jsou začleněny do vývojové roadmapy.

Jak mohu navrhnout nápad?

Stačí vyplnit online formulář na naší stránce Wish&Share. Při popisu buďte co nejpodrobnější: popište svůj nápad, jeho předpokládané přínosy a jaké problémy by měl řešit. Čím více informací poskytnete, tím lépe můžeme váš nápad posoudit a začlenit do našeho plánování.

Je možné jej realizovat jako custom řešení?

Pokud váš nápad není momentálně součástí naší vývojové roadmapy, existuje možnost jeho realizace jako custom řešení. Po pečlivém posouzení vašeho návrhu vám nabídneme odhad nákladů, který bude založen na potřebném čase a úsilí, jež je třeba pro realizaci vašeho specifického požadavku. Tento odhad bude vycházet z naší standardní cenové sazby. Dále máte možnost využít naší nabídky spolufinancování, kdy přispějete částí nákladů na vývoj a my financujeme zbytek. Tato funkce pak bude zahrnuta do všeobecného řešení a bude dostupná všem našim klientům.

Nenašli jste odpověď na vaši otázku?