Krásné newslettery

pro vaše zákazníky

Unikátní služba email marketingu s umělou inteligencí, automatizací a snadným ovládáním

99,95% doručitelnost

Vyzkoušejte nezávazně na 30 dní zdarma

newslettersnewslettersnewslettersnewsletters

Tvořte jednoduše a rychle

hezké e-maily

Pomocí intuitivního drag&drop editoru služby Emailkampane.cz a mnoha šablon ke komerčnímu použití zdarma snadno vytvoříte hezký e-mail zahrnující i personalizované oslovení, dynamický obsah, nabídku akčního zboží aj.

easy builder
newsletter-bg

Tvořte jednoduše a rychle

hezké e-maily

templates

Statistiky

Vyždímejte ze svých kampaní maximum díky statistikám, ze kterých se dozvíte např. kdo si newsletter přečetl, z jakého města jsou vaši příjemci nebo sledujte jednotlivé prokliky příjemců. Vše pomocí přehledných grafů, tabulek nebo heatmapy s možností exportu či další práce s daty.
templates

Šablony

Vyberte si z širokého spektra předem vytvořených šablon, nebo využijte náš intuitivní drag&drop editor pro vytvoření vlastní. Máte také možnost importovat svou vlastní šablonu, nebo nechat náš tým vytvořit šablonu na míru podle vašich potřeb.
personalizace

Automatizace

Ušetřete svůj čas a nastavte kampaně tak, aby reagovaly na různé události. Může to být třeba poděkování za nákup, narozeniny, nebo opuštěný nákupní košík. Automatizace pracuje za vás.
pesonalizace

Personalizace

Optimalizujte svou kampaň pro každého jednotlivého klienta a zvyšte tak účinnost vašich marketingových aktivit.

Chcete vědět víc o tom,

jak vytvářet newslettery?

Vytvářejte vlastní emailové kampaně, analyzujte své výsledky a dosáhněte lepších výsledků kombinací pokročilých funkcí s umělou inteligencí.