Shoptet logo

Doplněk Emailkampane.cz pro platformu Shoptet

Unikátní služba email marketingu pro snadné rozesílání newsletterů. Doplněk umožňuje synchronizaci kontaktů v reálném čase, automatické skloňování jmen i synchronizaci vašich produktů. Vše v moderním a intuitivním editoru, který nabízí spoustu šablon zdarma.
Emailkampane.cz jsou unikátní služba email marketingu s umělou inteligencí, automatizací a snadným ovládáním. Nabízí mnoho vzorových šablon, které se dají jednoduše upravit, pop-up formuláře, automatické kampaně, integraci a další skvělé funkce, díky kterým vytvoříte personalizovaný email s dynamickým obsahem snadno a rychle. Vhodný pro všechny e-shopy.

Co doplněk umožní?

check
Automatické propojení s ověřenou službou Emailkampane.cz pro rozesílku newsletterů
check
Úvodní synchronizace kontaktů do databáze v Emailkampane.cz
check
Automatické skloňování synchronizovaných kontaktů pro vytvoření personalizovaného obsahu
check
Pravidelná synchronizace kontaktů do databáze v reálném čase
check
Automatické e-maily po předem stanovené době
check
Synchronizace produktů – při tvorbě kampaně v Easy Editoru se pak nemusí nic přepisovat. Jednoduše vyberete svůj produkt a text, obrázek a cena se vloží samy

Základní vlastnosti Emailkampane.cz

1.Snadná tvorba designu
2.Předpřipravené rychlé scénáře
3.Personalizace
4.Automatizované kampaně

Proč vybrat Emailkampane.cz?

Je to ověřený český nástroj pro rozesílání newsletterů, který je na trhu již přes 11 let. Je velice intuitivní a je přizpůsobený pro potřeby především českých a slovenských e-shopů a firem. Sami si v něm rychle a snadno připravíte obsah dle vašich představ, můžete využít i pokročilé funkce a sledovat, co se s vaší kampaní děje i po odeslání. Díky rychlým scénářům vytvoříte kampaně na jedno kliknutí. Více informací.

Pro koho je doplněk určen?

Je to řešení pro e-shopy všech velikostí, vhodné i pro začínající e-shopaře. Pomocí email marketingu lze jednoduše a levně oslovovat své zákazníky. Emailkampane.cz umožnují pravidelnou rozesílku v moderním prostředí a pomůže vám dosáhnout požadovaných cílů v oblasti email marketingu snadno a rychle.

Jak doplněk aktivovat?