Integrace Shoptet s Emailkampane.cz

Shoptet logo

Doplněk Emailkampane.cz pro platformu Shoptet

Unikátní služba e-mail marketingu pro snadné rozesílání newsletterů. Doplněk umožňuje synchronizaci kontaktů v reálném čase, automatické skloňování jmen i synchronizaci Vašich produktů. Vše v moderním a intuitivním editoru, který nabízí spoustu šablon zdarma.
Emailkampane.cz jsou unikátní služba e-mail marketingu s vlastní inteligencí, automatizací a snadným ovládáním. Nabízí mnoho vzorových šablon, které se dají jednoduše upravit, pop-up formuláře, automatické kampaně, integraci a další skvělé funkce, díky kterým vytvoříte personalizovaný email s dynamickým obsahem snadno a rychle. Vhodný pro všechny e-shopy.

Co doplněk umožní?

Automatické propojení s ověřenou službou Emailkampane.cz pro rozesílku newsletterů
Úvodní synchronizace kontaktů do databáze v Emailkampane.cz
Automatické skloňování synchronizovaných kontaktů pro vytvoření personalizovaného obsahu
Pravidelná synchronizace kontaktů do databáze v reálném čase
Automatické e-maily po předem stanovené době
Synchronizace produktů – při tvorbě kampaně v Easy Editoru se pak nemusí nic přepisovat. Jednoduše vyberete svůj produkt a text, obrázek a cena se vloží samy

Základní vlastnosti Emailkampane.cz

1.Snadná tvorba obsahu
2.Personalizace a přání k svátku
3.Automatizované kampaně
4.Sledování výkonu

Proč vybrat Emailkampane.cz?

Je to ověřený český nástroj pro rozesílání newsletterů, který je na trhu již přes 9 let. Je velice intuitivní a je přizpůsobený pro potřeby především českých e-shopů a firem. Sami si v něm rychle a snadno připravíte obsah dle vašich představ, můžete využít i pokročilé funkce a sledovat, co se s vaší kampaní děje i po odeslání. Zvládne to tedy i úplný začátečník, ale můžete se obrátit i na online podporu, která vám se vším poradí.

Pro koho je doplněk určen?

Je to řešení pro e-shopy všech velikostí, vhodné i pro začínající e-shopaře. Pomocí e-mail marketingu lze jednoduše a levně oslovovat své zákazníky. Emailkampane.cz umožnují pravidelnou rozesílku v moderním prostředí a pomůže vám dosáhnout požadovaných cílů v oblasti email marketingu snadno a rychle.

Jak doplněk aktivovat?