Hana Reviľáková
„Díky službě Emailkampane.cz u nás došlo k výraznému ušetření času.“

Hana Reviľáková

Specialista marketingu

Seznamte se s Rittalem

Společnost Rittal Czech, s.r.o. je dceřinou společností Rittal GmbH & Co. KG, předního světového výrobce systémových řešení pro výrobu rozváděčů, rozvodu proudu, průmyslovou klimatizaci a IT infrastrukturu, včetně softwaru a služeb. Řešení společnosti Rittal nacházejí uplatnění ve všech oblastech průmyslu, včetně strojírenství, IT a telekomunikací.

64v rámci své sítě
20 letv České republice

Jak to vypadalo před zapojením?

Prvními impulsy pro navázání spolupráce byly především potřeba nástroje na rozesílku a převzetí služeb po svém předchůdci. Následovala nutná tvorba online html šablony, která však byla nejen časově náročná, ale pro běžného uživatele navíc i nadměrně složitá. Do té doby používala společnost Emailkampane.cz pouze na rozesílání svým adresátům.

Nejdříve firma rozesílala náhodně přes kreditový účet. Poté si uvědomili, že musejí využívat rozesílání e-mailů více a zintenzivnit komunikaci s klienty touto cestou. A to nejlépe v pravidelných intervalech.

Před půl rokem našich služeb začala využívat další dceřiná společnost a to na Slovensku.

E-mailová šablona

Jak to vypadá při běžném užívání?

V současné době má Rittal již vytvořenou šablonu na míru, což umožňuje využívat rychlé a intuitivní ovládání spolu s nastavením celé kampaně. Samozřejmě s ohledem na předem stanovenou korporátní identitu.

Možnost spravování a přiřazování kontaktů je přímo v aplikaci. Tím odpadá časová náročnost s nahráváním kontaktů ke každé kampani.

Co chceme dále rozvíjet?

Dalším krokem ve spolupráci je aktualizace stávajících šablon na míru do nové podoby.

Ve spolupráci budeme nadále pokračovat a rozvíjet se spolu se Salesforce.

Řešíte podobný problém?
Domluvte si s námi nezávaznou schůzku.

Zaregistrujte se zdarma

Pošlete až 5 000 e-mailů po dobu 30 dní zdarma.